Online rezervácia

Ostatné služby

Epilácia ihlou

Permanentné odstránenie neželaných chĺpkov z rôznych častí tela za pomoci elektrického prúdu (preto sa tento postup nazýva aj elektrolýza). Metóda je bezpečná a efektívna. Mieri na folikul chĺpka pod kožou, nie na pigment, takže toto ošetrenie je vhodné pri rôznych typoch chĺpkov a pleti. A zároveň ide aj o skvelý doplnok k laserovej epilácii.

Vosk

Používame aj túto klasickú metódu, ktorá je dnes šetrnejšia a menej bolestná ako v minulosti. Vosk funguje aj na veľmi malé, milimeter veľké chĺpky. S voskom sa dajú ošetriť veľké plochy tela naraz pričom nedochádza k poškodeniu pokožky.

Threading

Starý postup pôvodom z Ázie s veľmi prostou myšlienkou – bavlnená niť sa ovinie okolo chĺpku a vytrhne ho z póru aj s korienkom. Threading je veľmi efektívny na tvári, najmä na obočí.

Obočie hennou

Farbenie obočia hennou je veľmi obľúbené, pretože vytvára vkusnú ilúziu hĺbky a plnosti obočia. Henna zafarbí plôšky pod chĺpkami obočia a vytvorí vizuálne krásne obočie na niekoľko týždňov.

Lashlifting

Pomocou lashliftingu dokážeme oživiť mdlé a nevýrazné riasy dámy. Pri tejto metóde podzvihneme indiviuálne kažú riasu, tak aby riasy vyzerali hrubšie, tmavšie a dramatickejšie. Ošetrené riasy získajú svoj plný potenciál a vydržia niekoľko týždňov.