Online rezervácia
Páni, odstraňovanie chĺpkov už nie je len dámska záležitosť! Ako na to?

Páni, odstraňovanie chĺpkov už nie je len dámska záležitosť! Ako na to?

17. októbra 2017

Kedy ste naposledy videli vo filme herca kompletne chlpatého, aj s poriadnym “medvedím” chrbátom? Táto móda už je dávno preč spolu s obavami, že budete vyzerať zšenštilo, ak sa o seba budete starať.

Hviezdy na čele s napríklad takým Davidom Beckhamom nielen zničili predsudky o tom, ako má vyzerať pravý chlap, ale aj zaviedli nové trendy. Odstraňovanie, respektíve úprava ochlpenia nie je len o tom, čo je praktické: je to vo veľkej miere aj o príťažlivosti.

Štylista hviezd Luis Payne pre The Hollywood Reporter vysvetlil, že „manscaping“ dokáže navodiť dojem tehličiek na bruchu, vymodelovanej tváre či… väčšej istej časti tela ☺ „Dávajte si pozor na chĺpky na hrudi – nikdy by sa nemali spojiť s bradou. Budete vyzerať štíhlejšie. Na hrudi si ich však trochu nechajte,“ radí. Podľa Luisa je najdôležitejšie postarať sa o intímne partie a chrbát. „Nemusíte byť svalnatý a vyrysovaný, ale poriadne sa starajte o ochlpenie. Držte ho na uzde, nech je sexy,“ prezrádza.

Aj u nás v Hairless vítame čoraz viac pokrokových pánov, pričom mnohých z nich privedú partnerky. „Priateľke sa páčim upravený a fakt sa mi nechce tráviť každý týždeň holením, či nebodaj ešte niečím nepríjemnejším ako vosk – neviem, ako ženy tú bolesť zvládajú,“ smeje sa jeden z našich klentov. „Laser je super – pár ošetrení a mám doma pokoj ☺ Zároveň sa človek cíti lepšie a najmä čistejšie“, dodáva.

Čo si myslíme a odporúčame my?

Obočie

Páni sa s ním nemusia veľmi trápiť, stačí trošku vytrhať pinzetou. V tomto prípade platí, že treba zachovať prirodzený tvar.

Nos

Prosím, žiadna pinzeta, skončí sa to krvavo. Najjednoduchšie je použiť nožničky a chĺpky upraviť tak, aby ich nebolo veľmi vidno.

Hruď

Vkusne upraviť. Buď strojčekom (dočasné riešenie), alebo laserom navždy. Určite neradíme zbaviť sa ochlpenia úplne!

Chrbát

Asi hovoríme za všetky ženy na svete: preč s chlpatým chrbtom, navždy a úplne! Práve táto procedúra patrí u nás v Hairless medzi najpopulárnejšie. Krátkodobo sú ideálne depilačné krémy.

Podpazušie

Buď úplne preč, alebo aspoň upravené. Krátke alebo žiadne chĺpky sú nielen estetické, ale aj praktické, keďže pomáhajú so zápachom.

Ruky & Nohy

Podľa toho, ako to vyhovuje vám. Mnoho pánov si vyberá preriedenie príliš hustých chĺpkov.

“Tam Dole”

Dôkladná úprava, opatrne & poriadne. Sami viete, že partneri ocenia, keď je tam dole poriadok ☺
Mimochodom: podľa prieskumu Cosmpolitanu a portálu AskMen.com až 95 percent mužov upravuje svoje ochlpenie. Takže koniec výhovorkám – a ak si hovoríte, že keď už, tak poriadne, radi vám poradíme u nás v salóne!

Vytvárame dostupný luxus.
Objavte našu ponuku.