Online rezervácia
Neskrývajte chĺpky pod stromčekom. Darujte si hebkú pokožku

Neskrývajte chĺpky pod stromčekom. Darujte si hebkú pokožku

6. decembra 2019

Dni plné teplých slnečných lúčov sú definitívne za nami. O slovo sa hlási zima. Tá so sebou prináša nielen najkrajšie sviatky v roku, ale aj nepríjemný vietor, sneh a mráz. Pod dlhým a teplým oblečením tak začnete skrývať to, čo bolo pre vás počas leta nepredstaviteľné. Áno, reč je o chĺpkoch, ktorými sa postupne prestanete zaoberať. Chyba. Prečo by ste mali sebe a iným darovať hebkú pokožku?

Zima je ideálnym obdobím pre naše pohodlné ja. Povinnosť ukazovať dokonale hladkú pokožku príchodom chladných mesiacov automaticky odpadá. Teplý vlnený sveter a dlhé nohavice totiž zakryjú všetky nedokonalosti. Načo sa preto trápiť depiláciou alebo epiláciou?

Svrbenie, pálenie a začervenanie. Čo s tým?

Odpoveď je jednoduchá. Robte to pre svoju pokožku. Tá potrebuje v zime špeciálnu starostlivosť. Riešením nie je ani rýchle a pravidelné holenie žiletkami, ktoré spolu s chĺpkami zbytočne odstráni aj vrchnú vrstvu pokožky

Čím častejšie sa týmto spôsobom holíte, tým väčší problém má vaša pokožka s následnou regeneráciou. Nepomôžete jej ani teplým oblečením a doplnkami z menej vzdušných materiálov, ktorými ju opätovne zbytočne podráždite. Vašu pokožku a pleť tak v zime potrápi nielen začervenanie, pálenie, ale aj svrbenie a nepekné fľaky. Ako elegantne vycúvať z tohto začarovaného kruhu? Epiláciou pomocou laseru. Práve tá vám totiž zaručí dokonale hebkú a zdravú pokožku, ktorú nebudete chcieť prestať hladkať. Idete do toho?

Darujte blízkym pocit výnimočnosti

Možno si hovoríte, že je na epiláciou priskoro. Kvalitnejšia a pravidelná starostlivosť o pokožku predsa bude jedným z vašich predsavzatí nového roka 2020. Skúste to však inak. Darujte pocit krásy a výnimočnosti svojim blízkym pod vianočný stromček. Venujte im náš darčekový voucher, ktorý poteší ženy i mužov v každom veku. Pretože na to, aby sa cítili krásne vo vlastnom tele, nie je nikdy neskoro.

Bezbolestná cesta za hladkou pokožkou

Laserová epilácia je totiž pohodlná cesta k jemnej a hladkej pokožke. Navyše je šetrná a takmer bezbolestná. Je určená nielen pre dámy, ale aj pre pánov, ktorí túžia po sviežom a upravenom vzhľade. S chĺpkami môžete rýchlo a efektívne skoncovať prakticky kdekoľvek na tele. A práve zima je ideálnym obdobím na to, kedy sa do toho pustiť.
Epilácia laserom však nie je jediným spôsobom, ako môžete vyhlásiť vojnu nepríjemným chĺpkom. V Hairless totiž využívame overené a bezbolestné metódy ako diódový laser, elektrickú ihlu, vosk a threading, ktoré vám prinesú vytúžený luxus a komfort za výhodnú cenu. Každému zákroku predchádza bezplatná a nezáväzná konzultácia, na ktorej sa dozviete odpovede na všetko, čo vás zaujíma. Program, ktorý vám prinesie dokonalý pocit a dotyk, vám navyše ušijeme na mieru s ohľadom na vaše potreby.

Vytvárame dostupný luxus.
Objavte našu ponuku.