Online rezervácia
Muži s hladkým telom sa tiež páčia ženám. Niektorým dokonca viac

Muži s hladkým telom sa tiež páčia ženám. Niektorým dokonca viac

29. novembra 2019

Muži sa zbavujú chĺpkov na tele, a nie je ich vôbec málo – podľa ankiet skoro polovica. Časy keď mužnosť znamenala iba udržiavaná brada alebo vojenský zostrih sú preč.

Muži chodia na ošetrovanie tela, hoci na nich nie je vyvíjaný v tomto smere spoločenský tlak ako na ženy – za chlpaté nohy, podpazušie alebo hrudník si ľudia na mužov neukazujú. Ale aj bradatejšia polovička ľudstva podlieha vplyvom reklamy alebo sociálnych médií.

Salóny na odstraňovanie chĺpkov nie sú brlohy, kde sa skrýva iba jedno pohlavie.

Telo si muži holia často z racionálnych príčin – môžu robiť šport (cyklistika, plávanie) hoci aj na amatérskej úrovni, alebo majú fyzickú prácu, kde je lepšie z hygienických príčin odstrániť niektorý porast. A potom, aj chlapi a chlapci podliehajú estetickým kritériam. Muži chcú vyzearť vypracovane, fotogenicky, ako tí influenceri na Instagrame. Evolúcia mužov vykresala tak, že chcú imponovať ženám.

V poslednom čase ste určite počuli vetu z dámskych úst – mne sa zarastení chlapi aj tak až tak nepáčia. Je to pravda, v 21. storočí hladký muž rovná sa atraktívny muž. Samozrejme, názory sa líšia. Skúste si prečítať napríklad túto anketu na sheknows.com alebo čo si myslia na pluskovej Wande.

Ktoré časti tela si majú muži odchlpovať? Názory sa rôznia. Nohy nie, chrbát a hrudník áno, krk holiť, obočie je tabu – môžete nám napísať aj vy váš názor.

Vytvárame dostupný luxus.
Objavte našu ponuku.