Hairless – váš salón na všetko okolo odstraňovania chĺpkov

Hairless – váš salón na všetko okolo odstraňovania chĺpkov

25. júna 2020

V našom salóne sa venujeme iba odstraňovaniu chĺpkov. Vďaka sústredeniu sa na jednu oblasť, máme viac špecializovaný a viac skúsený tím – dokážeme predvídať rôzne situácie a nájsť špecifické riešenie pre každého klienta zvlášť.

  1. Laserová epilácia. Používame zlatý štandard v odstraňovaní chĺpkov – Diódový laser. Tento typ je veľmi efektívny a zároveň veľmi šetrný k pokožke. Nevybrali sme si ho náhodou – najskôr sme dlho zvažovali a skúmali ako fungujú rôzne prístroje na rôznych typoch pokožky. Laser si nezamieňajme za IPL, naozaj ide o dve rôzne technológie, pričom laser zaručuje lepšie a dlhodobejšie výsledky (porovnanie máme aj na našom blogu).
  2. Elektrolýza. Najstaršiu metódu trvalého odstraňovania chĺpkov predstavuje elektrická ihla. Chĺpky sú ničené teplom / elektrickým prúdom, ktoré sa aplikujú priamo na korienok. Metóda je účinná najmä na zvláštnych miestach ako je tvár a hodí sa všade tam, kde nie je možné použiť laser. Navyše elektrolýza odstraňuje aj priesvitné bledé chĺpky bez pigmentu, s čím má laser problém. Dnes ide o bezpečnú a modernú metódu pre pokožku každého typu.
  3. Vosk. Ošetrenie, ktoré hádam nikdy nevyjde z módy a je medzi ľuďmi stále populárne. Na dobrý výsledok potrebujete dobrú zručnosť, vybavenie a kvalitné pomôcky. V našom salóne ponúkame viac druhov vosku a naše špecialistky sa pripôsobujú vášmu typu pokožky a chĺpkov. Vosk používame na tie najcitlivejšie miesta a vieme vám garantovať to, že sa vosk neprilepí na vašu pokožku a tá nebude poškodená.
  4. Threading (niť). Prastará technika sa kedysi používala najmä na Blízkom východe. Dnes je niť stále skvelá napríklad na obočie, ale aj na chĺpky v oblasti tváre. Pri správnom postupe pokožka ostáva nepodrážená. Na Slovensku sme jeden z mála salónov, ktorý ponúka túto službu.

Nejde nám len o ošetrenie ale aj o celkovú starostlivosť a dojem. Dožadujte sa individuálneho prístupu, pýtajte sa – vždy radi na všetko odpovieme.

Vytvárame dostupný luxus.
Objavte našu ponuku.