Online rezervácia
Druhý Hairless je na svete, nájdete nás v novom Oxycentre

Druhý Hairless je na svete, nájdete nás v novom Oxycentre

31. októbra 2017

Po úspešnom prvom roku sa Hairless rozrastá. Bezbolestne a navždy vám od novembra chĺpky odstránime už aj na Záhradníckej.

Keď sme otvorili náš malý milovaný Hairless salón, ani sme nesnívali o tom, že už o rok bude na svete jeho mladší súrodenec. Druhý Hairless – miesto, kde vám chĺpky odstránime bezbolestne, navždy a pri šálke kávy – nájdete od začiatku novembra na Záhradníckej 46. Otvárame ho v Oxycentre Julianny Hložek Grmannovej, Podnikateľky Slovenska 2016. Pod jednou strechou tak môžete podstúpiť niekoľko skrášľovacích či ozdravných procedúr: okrem nás tam nájdete i kaderníctvo, nechtový salón a rôzne kyslíkové terapie.

Slávnostné otvorenie nového Oxycentra, ktoré moderovala Didiana, sa konalo 25. októbra. Nové priestory a inovatívne prístroje si obzrelo 150 hostí pri hudbe Roba Opatovského. Úspešný štart centru zaželali aj dlhoročné klientky, moderátorka Marianna Ďurianová a fotografka Petra Ficová, ktoré sa stali krstnými mamami.

Náš výnimočný laser v Oxycentre tiež garantuje trvalé účinky a nulový diskomfort. Ako je to možné? Tento prístroj pracuje na báze LED laserového svetla, ktoré mieri na vlasový folikul bez zahriatia povrchu kože. Práve vďaka tomu nie je liečba bolestivá a vy nepocítite typicky nepríjemné štípanie ako pri ostatných laserových / IPL ošetreniach. Naše ošetrenie je účinné aj pri svetlých vlasoch, keďže zariadenie cieli liečbu priamo na korienok a nie na samotný chĺpok. Laser pracuje na najideálnejšej frekvencii pre odstraňovanie chĺpkov – 808nm a je chladený vodou veľmi nízkej teploty, takže poskytuje o to väčšie pohodlie v priebehu procedúry.

Tešíme sa na vás na novej adrese!

Hairless je výsledkom sna dvoch kamarátok, Luny Wijntjes a Najat Bakkal, ktoré v zahraničí vyskúšali účinný a konečne i bezbolestný LED laser. Táto efektívna metóda odstraňovania chĺpkov, vhodná pre všetky typy a farby pokožky, na Slovensku dovtedy chýbala. Sme radi, že naša vízia našla úžasnú odozvu a že môžeme myšlienku Hairless šíriť ďalej!

Vytvárame dostupný luxus.
Objavte našu ponuku.